Vítej na mém blogu.:)

Listopad 2011

A zase moc prosím..

30. listopadu 2011 v 20:39 | Netka :)
"Za každého přivedeného návštěvníka, který spustí minimálně jednu online hru a projde na stránkách www.maxo.cz (či jiných zapojených do soutěže jako www.animaxo.cz a fajn-serály.cz) minimálně 2 další stránky / podstránky. Váš odkaz si můžete vygenerovat ve vašem hlavním menu po přihlášení.,,

Moc prosím udělejto to pro mě..:)


Kdybyste nechapali tomu textu nahoře, tak to znamená že spustíte jednu hru a projde minimálně 2 postránky..:)

Dokud' si nesáhneš až na dno nepochopíš život !

13. listopadu 2011 v 20:10 | Netka :) |  Deník

Čaute děcká,
tak jak jste si asi všimly, pokračuju v blogování. Nevím na jak dlouho, ale snad na hodně dlouho.Dneska jsem jela po dlouhé době na koně, předtím sem byla nemocná(kašel, rýma a teplota).Vypadalo to na pohodový den, a taky docela byl. Až na to že si Sájenka(kůň o kterýho se starám) udělala něco s nohou, hnisalo ji to a má ju uplně opuchlou chudinka..:( Byli jsme s Ivankou na vyjíždce, která dopadla docela dobře. Nejdřív sme si mysleli že nám nedovolí jet samy, protože nejsme moc zkušené, ale nakonec dovolili. Což bylo dobře..Jinak zitra zas škola. Těšíte se? Jak jste strávily víkend Vy?


Seznam Affs

13. listopadu 2011 v 18:31 | Netka :)

..Seznam Affs..Spřáteluji ZDE


Reklamy..

13. listopadu 2011 v 11:26 | Netka :)


..REKLAMY POUZE ZDE..

Jsi v nějaké soutěži, nebo chceš abych se podívala na Tvůj blog? K tomu slouží komentáře pod tímto článkem.Jinde budu mazat a blokovat Vaše komentáře. Když napíšete zde, ráda se podívám na Tvůj blog nebo ti klidně někde ten hlas dám..:) Doufám že si to pochopil..