Vítej na mém blogu.:)

Duben 2011

Rebecca Black..Zazáří na chvíly a bude za chvíly zapomenuta nebo se proslaví na delší dobu?

12. dubna 2011 v 16:26 | Netka :) |  Můj názor na..


Rebeca Black je 13tiletá ,,zpěvačka" která pochází z USA.Veřejně začala zpívat v roce 2008, ale já na ni narazila až teď díky klipu Friday, který si můžete poslechnout nahoře.Dost mě to připomíná píseň Baby od Justina Biebra.A co si o ní myslím? Myslím si, že to možná bude i v pohodě holka, i když si to moc lidí nemyslí. Kdybych zpívala tak jako ona, tak bych byla ráda..:) Podle mě jí hodně lidí závídí, že má bohaté rodiče který ji zaplatily nahrávací studio. Když čtu názory na ní tak jde většinou o kritiku malých děcek, kteří o ní říkají že je kr*va ( a to je ještě moc mírná přezdívka).

Prosím, napište do komentářů co si o ní myslíte, jestli je Vám sympatický, a jestli podle Vás bude ve zpívání veřejně pokračovat.:)

Netka :)

Pohled na svět je nejkrásnější, když prochází mezi ušima koně.

11. dubna 2011 v 20:12 | Netka :) |  Deník


"Kůň je jako samet,
hladký,lesklý a krásný...
kůň je jako vánek,
svěží, pln energie a vždy potěšující.
Kůň je jako vzduch,
pro nás tak potřebný.
Kůň je jako risk,
tak boží, zábavný a přesto nebezpečný.
Kůň je jako čokoláda,
tak sladký a dobrý.
Kůň je jako láska,
ikdyž ho nemáme, pořád nám zůstává v srdci..."

Nádherná báseň..Nemám pravdu? Nepsala jsem ji já ale nějáký nadaný člověk.Bohužel nevím ketrý nebo sem ji měla napsaný ve svém bločku ve kterém jsou různé věci o koních.:) Vůbec nevím jestli se vrací na blog.Mozná tento článek bude poslední, ale možná také odstartuje můj další blogový život.Zničeho nic mě prostě popadla chuť napsat článek.Poslední dobou se skoro nenudím a to kvůli koníkům.Když je to jen trochu možné už nasedám na kolo nebo na autobus a jedu do Tetetic.:) Sice poslední dobou se tam lidé trochu změnily, ale jenom někteří a doufám, že ne na pořád.:) Jezdím tam hlavné kvůli Neklanovi.Jsem se do něj zamilovala.:) On je tak nádhernej, hezkej, hodnej, milej..Teda většinou..:) Dneska jsem si ho vzala do kruhovky a už mu to docela šlo..:) Akorat ke konci už se mu moc nechtělo běhat.No tak komu by jo.? Kdyby Vám bylo vedro a otravovaly by Vás muchy, tak nevím jestli byste s radostí běhali a skákali.:) No jako momentálně jsem šťastná..I když někdy se objeví konflikty, ale i ty mě moje štěstí nezkazí..Teda aspoň doufám.,,Člověk je tak šťastný, jak si přeje byýt šťastný" nám povída jeden citát.Tak doufám že je to pravda, nebo já jsem se rozhodla být ten nejšťastnější člověk na světě. Nezabývat se těma kra*kama u nás ve třídě, které se každou chvíli něčemu chlámou, ale zabývat se lidma které mám ráda, a oni mají rádi mě(snad).:) Už nebudu ten člověk který se nechá ovládat. Ne že bych se někým nechávala ovládat ale tak, už se nebudu vnucovat tam, kde mě nechtějí..:) Už mě to nebavilo.. Ať si říká kdo chce, co chce o mě, ale já už to nebudu řešit (teda jenom kdyby mi řekl kritiku do očí), nebo pomlouvají jenom ti lidi kteří se nudí nebo závidí..Hold co už s nima nadělat.. Jen se s tím naučit žít..Vím že tento článek je trochu nudnej, ale je snad jako jediný článek tady od srdce..:) Kdyžtak děkuji těm lidem, co si ho přečetli až do konce..:)